Предавачи

р. бр.ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ПРЕДАВАЧАПРЕДАВАЧКВАЛИФИКАЦИЈЕ
1мр Наташа Илић Миловацпословно административни программагистар економских наука, професор економске групе предмета, ECDL инструктор
2Стојанка Живановићкњиговодстворевизор, шеф рачуноводства, дипломинари економиста
3Дејан ВукићрачунариВеб дизајн
4Илија Тркуљазанати машинске струкепрофесор машинске групе предмета
5Жељко Вукајловићзанати угоститељске и прехрамбене струкепрофесор угоститества, дипломирани економиста, шеф кухиње, кувар специјалиста
6Александра Недић Иванишевићпедикир, маникир и надоградња ноктију, козметика, депилацијапрофесионални маникир
7Јасна Русковскикројење и шивењекројач
8Данијела Павићмасажапрофесионални масер
9Данилка Татомировићнеговатељ старих, болесних и особа са посебним потребамавиша медицинска сестра
10Наташа Зецфризерипрофесионални фризер
11Тања Миљанићнемачки језикпрофесор немачког језика
12Срећко Мрганићцариник - шпедитершеф царине, самостални саветник за ревизионе и контролне послове Царинарнице Нови Сад
13Дејан Стојчићновинарствоновинар, добитник годишње награде за истраживачко новинарство Независног удружења новинара Србије
14Златица Малетинрски језикпрофесор рудког језика, редовни члан удружења преводилаца Србије
15Владана Секулићзанати грађевинске струкедипломирни грађевински инжењер
16Милијана Кљајићенглески језикпрофесор енглеског језика
17Емилија Боројацртање и сликање, примењена уметностакадемски сликар, дипломирала је сликарство на Академији уметности у Новом Саду у класи проф. Душана Тодоровића, професор ликовне културе
18Јелена Галетинглумаглумила у студенском филму и представи при Академији уметности у Новом Саду код студената проф. Никите Миливојевић, ПР Exit фестивала
19Сања Арбутинагрчки језикпрофесор грчког језика
20Јасна Радошевићхор, соло певањепроф. солфеђа и музичке културе
21Андреа Галго Ференцикњиговодство, Бечејдипломирани економиста, овлашћени рачуновођа
22Снежана Потићмасажа, Сентаструковни физиотерапеут
23Валентина Јурићфризери, Оџацифризер
24Владимир Бобановићмасажа, Ваљевофизиотеарпеут
25Младен Јовановићзанати машинске струке, Нишдипломирани инжењер машинства, проф. информатике и рачунарства
26Мирослав Цветковићзанати, Београддипломирани инжењер прераде дрвета
27Санта Видићкројење и шивење, Београдкројач
28Данијела Маричићмасажа, Београдфизиотерапеутски техничар
29мр Љубиша Вуковићцариник - шпедитер, Београдмагистар економских наука